Menü Kapat

Ulaşlı Kripto Parası (ULST) Yayınlandı

Ulaşlı Toplumsal Gelişim Merkezi bünyesindeki Bilim ve Teknoloji Kulübü tarafından projelendirilen ve kullanıma sunulan Ulaşlı Token (ULST), Ethereum blokzinciri üzerinde yayınlandı.

Ülkemiz halkının halen yeterince bilgi sahibi olmadığı kripto ekonomi sisteminin bilinirliğine de katkı yapma amacı taşıyan projenin öncelikli hedefi, Ulaşlı ve yakın çevresinde yaşayan insanlara kripto para kullanma alışkanlığı kazandırmak ve yakın geleceğin bu en önemli teknolojisi konusunda bilinçlendirmek.

ULST kripto parası sabit fiyatlı ödeme tokenı olarak tasarlanmış durumda. Bu sayede ileride kanun açısından bir sakınca oluşturmaması ve insanların herhangi bir maddi kayba da uğramaması sağlanmış oluyor.

Teknik detaylarına token.ulasli.org adresinden ulaşılabilen kripto para yine bu adresten Ethereum karşılığında elde eldilebiliyor. Kendi web sitesi dışında Uniswap ve Balance gibi merkeziyetsiz (DEX) borsalarda da elde edilebilecek olan token, yakın zamanda yerli kripto para borsası Helenex üzerinde de listelenecek.

Ulaşlı’da yaşayan ve kripto para konusuna ilgi duyan insanların konu hakkında bilinçlendirilmesi için de bölümler halinde kısa videolar hazırlanması planlanmakta. İlk amatör çekim videosu yandaki bağlantıdan izlenebilir.

İlgili İçerikler

Bir Yorum Yazın